Nacht van Gebed voor Mannen

De nacht is van Jezus

1x in de 4 weken gaan we als mannen, samen de nacht in om God te zoeken. We willen Hem eren door onszelf simpelweg beschikbaar te stellen. We willen het offer brengen dat zo ongewoon voelt; onze nachtrust is ons heilig. Wij geloven dat de nacht in meerdere opzichten van Jezus is. Het licht dat Hij is overwint de duisternis.

Eerstvolgende Nacht van Gebed voor Mannen

10 SEPTEMBER 2019

Bidden

In een vertrouwde en veilige setting aanbidden we God, vaak geleid door een aanbiddingsleider. We doen voorbede voor elkaar, onze gezinnen, onze familie, onze vrienden, onze gemeente, de gebedskaartjes en waar de Heer ons bij bepaald. We willen stil zijn om Zijn stem (meer en meer) te leren verstaan. Een onderwijsblok geeft richting en focus om van daaruit thematisch te bidden. We willen vertrouwd raken met de Heilige Geest, de fluisteringen willen we leren verstaan en begrijpen. We willen meer leren over het werk en de persoon van de Heilige Geest. We willen leren te leven door de kracht van de Geest en groeien in autoriteit.

Haak je aan?

Wanneer?

10 september 2019
5 november 2019
3 december 2019
28 januari 2020
25 februari 2020
24 maart 2020
21 april 2020
19 mei 2020
16 juni 2020

Hoe laat? 20.00 – ??.?? (06:00 uur (max)
Waar? Hoofdlocatie: Koffiehuisje (ontvangst vanaf 19.30 uur) en het Huis van Gebed (vanaf 22.30 uur)

Het staat je vrij om te komen wanneer je wilt, na 22:00 uur is de hoofdingang van het gebouw gesloten, houd er rekening mee dat je dan via de ingang van het Huis van Gebed binnen dient te komen.

Je hoeft niet de héle nacht te blijven, je kunt naar eigen invulling de nacht doorbrengen. Natuurlijk moedigen wij je aan zoveel en zo lang mogelijk aanwezig te zijn.

De gebedsleiders voor de Nacht van Gebed voor Mannen is Thomas Bos.

Heb je vragen of wil je meer informatie? Neem contact op met ons op.